Шановні читачі!     "Автошляховик України" - науково-виробничий журнал для фахівців автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що виходить у світ з 1960 року. На його сторінках друкуються матеріали про сучасні технології, наукові дослідження та розробки, висвітлюються питання організації та економіки виробництва, впровадження системи управління якістю транспортно-дорожнього комплексу, а також інформація про нові експлуатаційні й будівельні матеріали.

     До складу редакційної колегії наукового фахового видання "Автошляховик України" входить 17 докторів наук, серед них: шість докторів економічних наук, доктор хімічних наук та 10 докторів технічних наук, а також п’ять кандидатів технічних наук та кандидат економічних наук. Усі публікації попередньо проходять рецензування.

     
Виходить 4 рази на рік (місяці виходу: березень, червень, вересень, грудень)


     Передплатити журнал «Автошляховик України» можна в усіх відділеннях зв’язку через Каталог періодичних видань України ДП «Преса» (наш передплатний індекс – 74000 ), а також через редакцію журналу: для цього заповніть форму замовлення (завантажити форму) та надішліть її на адресу: ikopanytsya@insat.org.ua

     Вартість одного примірника науково-виробничого журналу «Автошляховик України» – 60 грн. 00 коп.


На головну сторінкуОновлено 05.02.2018