Антикорупційна діяльність
Повідомлення про факти порушення антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень приймаються за телефоном: (044) 201-08-99, на електронні адреси:
info@insat.org.ua, ysnigur@insat.org.ua     З метою належної організації антикорупційної роботи на ДП "ДержавтотрансНДІпроект" та у відповідності до вимог антикорупційного законодавства наказом директора ДП “ДержавтотрансНДІпроект” від 26.02.2019 №21 було затверджено Антикорупційна програма ДП „ДержавтотрансНДІпроект” .

     Одним із основних напрямів у сфері запобігання корупції на підприємстві є виявлення корупційних ризиків, які можуть мати місце в діяльності, а також усунення умов та причин їх виникнення.

     Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками ДП „ДержавтотрансНДІпроект”, Ви можете відправити повідомлення про це на електронну адресу ysnigur@insat.org.ua або зателефонувати: +38 (044) 201-08-99

     Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

     Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатися, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

     Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, які містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

     Графік прийому уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції:

     ПН-ЧТ: 8:30 – 17:15, ПТ: 8:30 – 16:00

Перелік основних нормативно-правових актів у сфері протидії корупції
На головну сторінкуОновлено 27.02.2019 Снігур Ю.В.