Новини


Транспортний діалог високого рівня: Україна – ЄС
     20 лютого 2018 року в межах візиту в Україну Генерального Директора з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенріка Хололея у Міністерстві інфраструктури України відбулася низка робочих зустрічей високого рівня.
     Під час заходів розглянули питання розбудови інфраструктури України, реформування транспортного сектору, імплементації законодавства ЄС до національного законодавства України.
     Саме питання стану імплементації законодавства обговорили учасники транспортного діалогу, зокрема заступник директора з наукової роботи ДП «ДержавтотрансНДІпроект» А. М. Новікова, завідувач відділу вантажних перевезень І. В. Шум.
     «Ми прагнемо покращити транспортний зв'язок між ЄС та Україною з метою забезпечення розвитку торгівлі, інвестицій, збільшення робочих місць та збалансованого економічного зростання. На сьогодні цей перший діалог є важливим кроком на шляху до досягнення цих цілей і поглиблення транспортних відносин між ЄС та Україною. Ми з нетерпінням чекаємо на наступний діалог, коли ми зможемо рухатися вперед у реалізації Національної транспортної стратегії України.» – зазначив Хенрік Хололей.На головну сторінкуОновлено 23.02.2018

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ