Перевірка технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду

Перевірка технічного стану транспортних засобів під час обов’язкового технічного контролю


     Стислий опис суті (процесу) надання послуги:
     Інспекційний орган ДП „ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ” уповноважений проводити перевірку технічного стану транспортних засобів всіх категорій (легкові та вантажні автомобілі, автобуси, причепи та напівпричепи, мототехніка) під час обов’язкового технічного контролю (витяг з реєстру № 00132).
     Для проходження перевірки технічного стану транспортних засобів під час обов’язкового технічного контролю необхідно:
     - подати заяву про проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу (за адресою: пр.Перемоги,57, кім.104 (т/ф 455-67-72) або направити e-mail: zzaretsky@insat.org.ua) за формою додатку 3 „Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу”;
     - паспорт або інший документ, що посвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа, крім документа, що зазначений в цьому абзаці, пред’являє виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);
     - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
     - транспортний засіб повністю укомплектований, заправлений експлуатаційними рідинами (згідно з експлуатаційною документацією виробника) без нашарувань бруду.
     Обов’язковий технічний контроль транспортного засобу проводиться після здійснення його зовнішнього огляду з метою звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків транспортного засобу з даними реєстраційних документів, встановлення комплектності і фіксації його пошкоджень на підставі договору про проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу, який укладається між виконавцем і замовником.
     У разі невідповідності ідентифікаційних номерів та (або) номерних знаків даним реєстраційних документів транспортного засобу обов’язковий технічний контроль не проводиться.
     У разі отримання позитивного результату під час проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу складається протокол, який видається замовникові, а у разі негативного результату видається акт невідповідності технічного стану транспортного засобу.
     Режим роботи під час виконання перевірки технічного стану колісних транспортних засобів: Понеділок – П’ятниця: 9.00 – 16.00, перерва: 12.00 – 13.00

     Перелік основних нормативних документів, які є основою надання послуги:
     - Закон України „Про дорожній рух” від 30 червня 1993 року №3353-ХІІ.
     - Постанова КМУ „Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу” від 30.01.2012 р. №137.

    Структурні підрозділи, які надають послугу:
    - Інспекційний орган „ДП „ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ” ( Атестат акредитації від 06.03.2012 №7А025, Галузь акредитації від 06.03.2012 №7А025)
    - Лабораторія випробувань та діагностики дорожніх транспортних засобів
    - Лабораторія дослідження використання палив та екології
    (пр.Перемоги,57, кім.104, т/ф 455-67-72, e-mail: zzaretsky@insat.org.ua)

    Шаблони документів, необхідних у процесі надання послуги
     - заявка про проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу
Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ