НОВИНИ


КРУГЛИЙ СТІЛ ЩОДО БЕЗПЕКИ
НА ТРАНСПОРТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ


Триває Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, у межах якого сьогодні відбувся круглий стіл «Актуальні питання з безпеки на транспорті в умовах воєнного стану».


Серед учасників – фахівці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та ін.

ДП «ДержавтотрансНДІпроект» на заході представив Вячеслав ТІТОРЕНКО, заступник завідувача відділу дослідження безпеки на транспорті, питань нормування, стандартизації та метрології. У доповіді: «Особливості безпечного керування автомобілем у темну пору доби. Аналіз факторів, що впливають на безпеку дорожнього руху» він, зокрема, зазначив, що дорожня інфраструктура має відповідати викликам сьогодення з урахуванням сучасних технологій та світових практик. Доповідач наголосив, що електронні допоміжні системи пасивної безпеки на комерційному транспорті значно зменшують ризики ДТП. Також фахівець акцентував увагу на необхідності популяризації допоміжних систем безпеки у ЗМІ, на АЗС та електронних дорожніх табло.
Загальний план Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху:
http://surl.li/tonwf

На головну сторінку

Оновлено 15.05.2024.