НОВИЙ АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОРГАНУ З СЕРТИФІКАЦІЇ ДОРОЖНІХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ
Орган з сертифікації* ДП “ДержавтотрансНДІпроект” підтвердив свою компетентність та отримав новий атестат про акредитацію.

Згідно з вимогами Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання орган з сертифікації виконує роботи:

- затвердження типу та видачу сертифікатів типу транспортного засобу або частин та обладнання КТЗ, конструкція яких відповідає вимогам технічних приписів;
- офіційне затвердження типу частин та обладнання КТЗ та видачу офіційного затвердження типу згідно з Правилами ЄЕК ООН;
- індивідуальне затвердження та видачу сертифікатів відповідності на кожен новий транспортний засіб або партію частин та обладнання КТЗ, які відповідають вимогам єдиних технічних приписів, але відповідність типу яких не підтверджена сертифікатом типу транспортного засобу або частин та обладнання;
- індивідуальне затвердження та видачу сертифікатів відповідності КТЗ, що були у користуванні, зокрема, призначених для ринку США;
- добровільна сертифікація частин та обладнання КТЗ, які не входять до переліку продукції на яку поширюється дія Порядку затвердження конструкції та інших технічних регламентів, та видачу сертифікатів відповідності.

Сертифікат можна отримати на:
• автомобілі пасажирські, вантажні (категорій М1, N), нові й такі, що були у користуванні;
• автобуси та тролейбуси (категорій М2, М3), нові й такі, що були у користуванні;
• причепи та напівпричепи (категорій О1-О4), нові й такі, що були у користуванні;
• мопеди, мотоцикли, моторолери, мототрицикли, мотоквадроцикли (категорій L1-L7), нові й такі, що були у користуванні;
• двигуни з іскровим запалюванням, дизелі, деталі циліндро-поршневої групи та газорозподільчого механізму, елементи системи живлення та випускної системи двигунів внутрішнього згоряння, сидіння пасажирські автобусів, тягово- та сідельно-зчіпне обладнання, елементи підвіски і рульового приводу, колеса, елементи системи запалювання, прилади зовнішні світлові, скло, вузли та деталі гальмівних систем, шини пневматичні тощо.
*ДП “ДержавтотрансНДІпроект” акредитоване відповідно до законодавства України і нотифіковане ООН в рамках Женевської Угоди 1958 року. Наказом Мінінфраструктури України від 01.03.2013 № 126 ДП “ДержавтотрансНДІпроект”, як уповноваженому Органу затвердження типу, доручено забезпечити видачу сертифікатів затвердження типу згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 09. 2011 № 738.

Із питань проведення сертифікації колісних транспортних засобів та обладнання, а також за детальнішою інформацією звертайтеся за будь-яким зручним контактом:

Тел.: +38 044 201-08-17

+38 044 201-08-82 сертифікація автомобілів.

+38 044 455-69-45 сертифікація частин та обладнання.

E-mail: os@insat.org.ua, orgsertndi@gmail.com

На головну сторінку


Оновлено 17.08.2023