НОВИНИДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» ПЕРШИЙ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ


ДП «ДержавтотрансНДІпроект» у сфері управління Мінінфраструктури за підсумками 2023 року посів 1 місце у номінації «Сумарна номінація» серед підприємств України, що здійснюють діяльність за КВЕД 72.19 (Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук), тобто, серед 20 провідних науково-дослідних установ та конструкторських бюро України.

Відповідне офіційне повідомлення адміністрації Національного бізнес-рейтингу (представництва міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні) щодо результатів оцінок серед підприємств України за 2023 рік ДП «ДержавтотрансНДІпроект» отримало 26 лютого 2024 року.

Варто зазначити, що у 2021 році ДП «ДержавтотрансНДІпроект» вже було нагороджено почесним званням «Лідер року» серед 50 кращих державних підприємств України за показником «Рентабельність активів».

Статус Лідера галузі за певними номінаціями підприємства України отримують у випадку, якщо вони досягали високих результатів «Лідера року» у попередній рік (за результатами 2022 року рейтингування не здійснювалося в Україні).

«Перемога у бізнес-рейтингу «Лідер року 2023» авторитетний знак успішності, упевненості, прозорості бізнесу, прагнення до високих стандартів галузі та важливого внеску підприємства у розбудову України. Це підтвердження рейтингових позицій підприємства у конкретному виді діяльності».

«Статус лідера, підтверджений об'єктивними підрахунками, вказує на фінансову успішність підприємства, його вивіреність на ринку та високий рівень управлінської культури».

«Це – не просто винагорода, не приз і навіть не самоціль. Це підтвердження того, що ми рухаємося вірним шляхом! Займаємося вкрай потрібною для нашої України справою, професійні в роботі, відповідальні перед людьми та чесні перед державою».


Національний бізнес-рейтинг

Вітаємо колектив провідної науково-дослідної установи* у сфері управління Мінінфраструктури з високою незалежною оцінкою науково-технічної діяльності.

Слава Україні!

* Довідка про ДП «ДержавтотрансНДІпроект».

На головну сторінку

Оновлено 19.03.2023.