НОВИНИ


ЗАСІДАННЯ РАДИ ОРГАНУ З СЕРТИФІКАЦІЇ ДОРОЖНІХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
ТА СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ


16 травня 2024 року у стінах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відбулося засідання Ради органу з сертифікації дорожніх транспортних засобів та систем управління якістю (ОС ДТЗ). Серед учасників заходу – представники центральних органів виконавчої влади, українських виробників транспортних засобів, спеціалізованих навчальних закладів, громадських організацій, експерти з питань оцінювання відповідності (члени Ради), а також фахівці нашого Інституту.Засідання пройшло у змішаному режимі – очно та через відеозв’язок, що дозволило долучити якомога більше учасників.

ДП «ДержавтотрансНДІпроект» на заході представили:

■ Віктор ГОРИЦЬКИЙ, директор;

■ Тетяна КОВЕШНІКОВА, заступник директора з якості;

■ Сергій МАРЦИНЧИК, начальник науково-методичного навчального центру;

■ Костянтин ЖАРОВ, начальник центру оцінки відповідності КТЗ та наукових досліджень системи технічного регулювання;

■ Михайло БЕЗРОДНИЙ, завідувач науково-методичного відділу управління якістю та сертифікації систем управління;

■ Наталія ЖУРАВЕЛЬ, інженер I категорії сектору аналітичного забезпечення відділу досліджень системи технічного регулювання (секретар Ради).Порядок денний охопив низку нагальних питань зі жвавими обговореннями. Зокрема, про зміни складу Ради ОС ДТЗ доповів Костянтин ЖАРОВ. Про стан виконання рішень Ради, прийнятих на попередньому засіданні, відзвітувала Наталія ЖУРАВЕЛЬ. Михайло БЕЗРОДНИЙ виступив із кількома доповідями:

■ «Щодо політик та принципів, які ДП "ДержавтотрансНДІпроект" застосовує у сертифікаційній діяльності відповідно до вимог акредитації»;

■ «Про ризики у діяльності ОС ДТЗ»;

■ «Про страхування відповідальності ОС ДТЗ за шкоду, яку може бути заподіяно третім особам».

Костянтин ЖАРОВ також представив свою доповідь на тему: «Щодо фінансового стану, джерел доходів та обсягів робіт з сертифікації, проведених ДП "ДержавтотрансНДІпроект" у 2023 році».


На головну сторінку

Оновлено 20.05.2024.