НОВИНИ


Шановні колеги, партнери, друзі! Дорогі українці!

...

Дозвольте привітати всіх нас із ювілеєм – тридцятиріччям Незалежності України!

Традиційно наприкінці серпня святкуємо також День Прапора України.

Це не просто особливі дні в наших календарях, це нагадування про високу ціну і значення суверенітету та символів держави, право на свободу якої виборювали й виборюють тисячі патріотів.Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Три десятиліття тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. Тоді за незалежність проголосували понад 90% громадян. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати в реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність.

Події на Сході України вкотре підтверджують, що незалежність не дається легко, її треба не лише здобути, а й постійно боронити та відстоювати. Попри всі складнощі наш патріотизм, непохитна віра, небайдужість, наполеглива повсякденна праця є основою для майбутнього процвітання Батьківщини.

Щиро бажаємо кожному з вас добра і злагоди, миру й затишку, міцного здоров’я, професійних здобутків і нових перемог. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України! Слава Україні!

Колектив ДП «ДержавтотрансНДІпроект»


На головну сторінку


Оновлено 20.08.2021 Бойко Олена