НОВИНИ


Умови роботи та контактні дані за напрямом «Нормування експлуатаційної витрати палива» під час дії воєнного стану.

ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відновив роботу з підтримки нормування витрат палива автомобільним транспортом та спеціальною технікою, надає консультації з питань планування під час дії воєнного стану підвищених потреб в паливно-мастильних матеріалах, контролю за їх витратами, створення необхідних резервів та ведення звітності, раціонального використання та економії нафтопродуктів.

На час введення воєнного стану на території України інститут працює без фізичного контакту із замовниками (в дистанційному режимі).

Обмін документами за напрямом «Нормування експлуатаційної витрати палива» (листи, заявки і супровідні документи, копії свідоцтв про реєстрацію техніки, копії технічних характеристик, акти замірів або розрахунків витрат палива спеціальним обладнанням, рахунки-фактури, скановані копії підписаних договорів, висновків з встановленими базовими нормами, зареєстрованих актів замірів або розрахунків витрат палива на роботу спеціального обладнання, інші результати робіт, акти виконаних робіт тощо) здійснюють через електронну адресу інституту fuelndi@gmail.com.

Все листування та обмін документацією здійснюють переважно в електронному виді.

За необхідності документація у паперовому виді направляється на тимчасово змінену адресу інституту: 21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 23

Напрями:

Розроблення тимчасових лінійних норм витрат палива

Реєстрація та затвердження актів проведення замірів витрат палива спеціальними автомобілями або спеціальним обладнанням

Шаблони документів:
Форма заявки на розроблення та ідентифікаційна анкета
Акт проведення замірів витрат палива спеціальними автомобілями та обладнанням
Акт встановлення тимчасової норми витрати палива на роботу спеціального обладнання розрахунковим методом

З метою оперативного реагування та надійної комунікації просимо вказувати як мобільний телефон відповідального виконавця так, за можливості, і дублюючий телефон іншого співробітника.

Контактні телефони ДП «ДержавтотрансНДІпроект» за напрямом «Нормування експлуатаційної витрати палива» під час дії воєнного стану:

(067) 364-89-97 або (066) 795-17-20 – Мироненко Юрій Вікторович, провідний інженер (розроблення норм та надання консультацій);

(096) 615-19-81 – Духота Олексій Олександрович, провідний інженер (розроблення норм та надання консультацій);

(067) 363-15-64 – Мироненко Ірина Валеріївна, інженер І категорії (оформлення документів);

(093) 606-32-07 – Бондар Олександр Васильович, завідувач сектору - заступник завідувача лабораторії (надання консультацій).

(067) 442-29-22 – Клименко Олексій Андрійович, заступник директора з наукової роботи (надання консультацій за даним напрямом та з інших питань).


На головну сторінку


Оновлено 24.03.2024