НОВИНИУГОДА INTERBUS: ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ

...

14 грудня 2023 року начальник центру наукових досліджень комплексних транспортних проблем Алла НОВІКОВА та завідувач лабораторії загальної та пасивної безпеки транспортних засобів Євген ЗЕЛІНСЬКИЙ у складі делегації України взяли участь в онлайн-засіданні договірних сторін Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами за головуванням Європейської комісії (Брюссель).

Сторони обговорили стан підписання та ратифікації Протоколу до Угоди INTERBUS, який стосується міжнародних регулярних і спеціальних регулярних перевезень пасажирів автобусами.

Учасники висловили свою позицію щодо Рішення No x/xxxx спільного комітету, яке адаптує статтю 8 Угоди та Додатки 1, 2, 3 і 5 до Угоди, а також «Зразок заяви, яку мають зробити договірні сторони Угоди INTERBUS відповідно до статті 4 та Додатку 1», запроваджує «Заяву договірних сторін Угоди INTERBUS» відповідно до статті 7 Регламенту (ЄС) No 181/2011.

Довідково

Це рішення визначає вимоги до автобусів згідно з технічним прогресом. Стаття 7 Регламенту (ЄС) No 181/2011 про права пасажира автобусного транспорту встановлює відповідальність перевізника за смерть пасажира в розмірі 220 тис. євро, за втрату багажу – 1200 євро за одиницю багажу.


На головну сторінку

Оновлено 22.12.2023.