НОВИНИЗ ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА!

Шановні колеги, партнери, друзі!

Щиро вітаємо з ювілейним Днем автомобіліста і дорожника України! Наше професійне свято отримало офіційний статус рівно три десятиліття тому. Проте далеко не всім відомо, що його започатковано за ініціативи співробітника ДП «ДержавтотрансНДІпроект», знаного автомобіліста – Павла ВОЛКОВА. Завдяки його активній позиції у 1993 році Президент України підписав Указ №452/93 про заснування Дня автомобіліста і дорожника.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, ще важче переоцінити діяльність фахівців автотранспорту та дорожньої галузі. Одразу після зухвалого вторгнення рф на територію України, коли зупинили свою роботу морські та аеропорти, автомобільний транспорт узяв на себе всю відповідальність за перевезення людей, вантажів, палива. У найкритичніші моменти автомобілісти й нині проявляють злагодженість дій та самовідданість.

У невимушеній атмосфері відбулося вручення грамот та подяк найкращим фахівцям ДП «ДержавтотрансНДІпроект». У привітальному слові директор Віктор ГОРИЦЬКИЙ наголосив: «Наш інститут вистояв, коли практично все зупинилося. Ми розгорнули діяльність у Вінниці, і за березень-квітень 2022 року забезпечили роботу понад 6 000 вантажівок для перевезення боєприпасів, військової амуніції та всього необхідного на той момент. У Києві на нашій локації проходила серйозна лінія оборони, до будівлі інституту ми потрапили лише наприкінці квітня. Але ніщо не завадило нам виконувати свою роботу якісно та своєчасно».

...

У цей святковий день висловлюємо велику шану кожному професіоналу своєї справи. Від усього серця зичимо мирного неба, можливості працювати на благо нашої держави, близьких людей поряд і звичайних життєвих радощів. Нехай наступний автомобільний рік принесе нам позитивні зміни та, найголовніше, перемогу над ворогом!

На головну сторінку

Оновлено 27.10.2023.