НОВИНИМіжнародна науково-практична конференція
«ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ: ВИКЛИКИ ВОЄННОГО ЧАСУ»

14, 15 і 16 грудня 2022 року відбулася масштабна Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку автомобільного транспорту та інфраструктури: виклики воєнного часу».

Організаторами заходу в режимі онлайн виступили провідні науково-дослідні інститути України у сфері автомобільного транспорту та дорожньої інфраструктури: ДП «ДержавтотрансНДІпроект» і ДП «ДерждорНДІ».

Наявні записи відео доповідей викладено на каналі YouTube з тайм-кодами та відповідно до Програми Конференції для зручності перегляду за посиланням (Запис Конференції за Програмою – 2022)

Цього року відеоконференція вийшла далеко за межі нашої країни. Науковці з Німеччини, Австрії, Нідерландів, Великобританії, Франції, Польщі та інших країн долучилися до провідних фахівців України в обміні досвідом, інноваційними розробками та актуальних планах на майбутнє. Конференція охоплювала широке коло тематичних напрямів, як це і було викладено в Запрошенні.

Серед запрошених учасників Конференції, зокрема: Представництво Європейського Союзу в Україні, Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України (Міністерство інфраструктури України), Міністерство освіти і науки України, інші ключові представники державних органів влади, провідні науковці з численних дослідницьких організацій, Національна академія наук України, провідні науково-дослідні інститути, консалтингові компанії, вищі навчальні заклади України та інших країн світу, у тому числі Egis, DATS Consulting B.V., Технологічний університет Дрездена, Інститут економічної політики Ганноверського університету імені Готфріда Лейбніца, Віденський університет економіки та бізнесу, органи з оцінки відповідності, представники бізнесу, поважні представники промисловості, зокрема Асоціації автовиробників України, громадських організацій та професійних об’єднань, що опікуються життєво важливими питаннями транспортної, дорожньої та інших суміжних галузей, а також суспільства в цілому.

Привітальне слово до всіх учасників Конференції надіслав, зокрема, Голова Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної ради України Юрій Кісєль. Він зазначив про важливість організації такого заходу особливо нині, «…коли наша Країна зазнає систематичного знищення об’єктів критичної інфраструктури, зокрема, енергетичної і транспортної, коли агресор вже пошкодив чи зруйнував низку нафтопереробних підприємств та нафтобаз, понад 25 тисяч кілометрів автомобільних доріг, понад 300 мостів і шляхопроводів, особливої актуальності набувають наукові дослідження та напрацювання для покращення обороноздатності країни, стабільного функціонування економіки держави, автомобільного транспорту та дорожньої інфраструктури в умовах воєнного часу, а також для післявоєнного відновлення та відбудови України.» – Юрій Кісєль.

Незважаючи на складні умови воєнного часу (два з трьох днів Конференції починалися з повітряної тривоги та масованих атак Києва), на заході пролунали 57 основних (з 72 запланованих) та 10 доповідей у вигляді розширених коментарів і доповнень у порядку обговорення (Запис Конференції за Програмою – 2022) Посилання веде на Додаток 1, взяли участь понад 100 гостей на платформі Zoom та долучилися в реальному часі понад 670 глядачів до перегляду трансляції Конференції в YouTube, яка велася двома мовами (українською та синхронним перекладом англійською).

На жаль, через масштабні проблеми в країні зі зв’язком, електропостачанням та технічні складнощі далеко не всі учасники мали можливість підключитися до Конференції онлайн. Тому, для повного виконання Програми Конференції в надзвичайних умовах, Оргкомітетом було прийнято рішення продовжити роботу Конференції на новому рівні віртуалізації, а саме – виконати Програму в доповненому форматі, для чого:

По-перше, усім доповідачам запропонували надіслати на нашу адресу conference.insat@gmail.com:

1. Доповіді в записі (для тих, хто не встиг (не мав можливості) виступити), які також буде додатково розміщено на каналі YouTube відповідно до програми Конференції.
2. Презентації (слайди) своїх виступів (всі, хто не надіслав, за бажанням), для їхнього розміщення на сайті ДП «ДержавтотрансНДІпроект».
3. Пропозиції до проєкту рішення Конференції, зведена редакція Посилання веде на Додаток 3 якої, після погодження з учасниками, буде опублікована у збірці тез та може бути передана до Кабінету Міністрів України, комітетів Верховної Ради України, міністерств, інших урядових установ.

По-друге, Оргкомітетом було прийнято рішення створити Telegram-канал Конференції, на якому учасники матимуть і надалі можливість завдати питання доповідачам та обговорити нагальні питання.

Просимо учасників в термін до 30.12.2022 погодити проєкт рішення Конференції.

Наразі Оргкомітетом розпочато роботу над збіркою тез доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку автомобільного транспорту та інфраструктури: виклики воєнного часу». Після підготовки в якомога стислі терміни її також буде розміщено на нашому сайті, та розіслано всім учасникам та запрошеним.

Віримо у Перемогу і працюємо задля добробуту нашої країни.

Оргкомітет Конференції
На головну сторінку

Оновлено 29.12.2022