Публікації співробітників


     1. Проект Транспортної стратегії України на період до 2020 року
     (Керівник розробки Новікова А.М.) Переглянути повний текст

     2. On approval of Transport Strategy of Ukraine for the period up to 2020 (the project) Переглянути повний текст

     3. Транспортна стратегія України на період до 2020 року (ухвалена Кабінетом Міністрів України від 20.10.2010 (брошура) Переглянути повний текст

     4. Щодо стратегії підвищення ефективності використання енергії дорожнім транспортом.
     © А. М. Редзюк, © О. А. Клименко Переглянути повний текст

     5. Розроблення електронної системи управління газовими ДВЗ із примусовим запалюванням, переобладнаними на базі дизелів для роботи на зрідженому нафтовому газі.
     © С. О. Ковальов Переглянути повний текст

     6. Галузевий словник: «спалини».
     © В. В. Мержиєвський, © Ю. О. Пономарьова Переглянути повний текст

Видання ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ"


     ДП “ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ” проводить науково-дослідні роботи в галузі автомобільного транспорту. За результатами таких досліджень інститут видає нормативну, методичну та наукову літературу.
      Переглянути повний перелік видань ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ"

     Цього року ДП “ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ” були видані:

     Оновлена (друга) редакція Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. “Автомобільний транспорт”

До Випуску увійшли кваліфікаційні характеристики професій працівників, зайнятих у сфері надання послуг автомобільного транспорту. Ці характеристики професій працівників є обов’язковими для встановлення кваліфікаційних розрядів (категорій) та під час тарифікації робіт на підприємствах і установах усіх галузей економіки, де мають місце зазначені у цьому Випуску професії та види робіт.

     Довідник "Обов’язковий технічний контроль колісних транспортних засобів"

У книзі наведено законодавчі акти, нормативно-правові документи, витяги з нормативно-технічних документів (стандартів) з питань обов’язкового технічного контролю колісних транспортних засобів (КТЗ), з окремих питань їх технічного обслуговування, ремонтування, а також відповідні коментарі стосовно таких технічних питань.

Журнал "Автошляховик України "

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЖУРНАЛ


     Науково-виробничий журнал "Автошляховик України" – авторитетне видання серед фахівців автомобільного транспорту та дорожнього господарства, видається з 1960 року.

     На сторінках журналу друкуються наукові дослідження, правові й нормативні документи у сфері автотранспорту та дорожнього будівництва, матеріали про проектування, будівництво автомобільних доріг, спецтехніку, сучасні технології та матеріали тощо.

     Сайт журналу: http://journal.insat.org.ua

      Детальна інформація про журнал

 
На головну сторінкуОновлено 27.12.2018 Копаниця І.В.