Новини

ДЕЩО ПРО СУЧАСНЕ ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТІВ ТРОЛЕЙБУСІВ

2 березня в Міністерстві інфраструктури України відбулася виробнича нарада з питання надання дозволу тролейбусу «Дніпро Т-203» долати залізничні переїзди в режимі автономного ходу (без контакту з дротами).

Цього разу на робочій зустрічі від ДП «ДержавтотрансНДІпроект» були присутні Владислав ЖУРАВЕЛЬ, заступник зав. відділу пасажирських та вантажних перевезень та Євген ЗЕЛІНСЬКИЙ, завідувач випробувальної лабораторії «Технічна служба з випробувань ДТЗ».

Представники Південного машинобудівного заводу надали коментарі на запитання, які виникли в експертів під час минулої робочої зустрічі. Зокрема дали роз’яснення, щодо неможливості перетину тролейбусом електрифікованих залізничних колій, оскільки ступінь захисту електронного обладнання, вмонтованого в дах «Дніпро Т-203», розрахований на 500 В, на відміну від електрифікованих колій, розрахованих на напругу струму 27 000 В, а випробування даного транспортного засобу щодо захисту від впливу електромагнітого поля потужністю 27000 В не проводились.

За результатами зустрічі вирішили внести зміни в чинне законодавство, а саме в п. 2. 22 Наказу Мінінфраструктури України від 26.01.2007 № 54 «Про затвердження інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів» та дозволити тролейбусам з режимом автономного руху працювати на маршрутах, які проходять тільки через регульовані залізничні переїзди, що охороняються на неелектрифікованих залізничних коліях. До моменту офіційного затвердження цих змін в Наказі № 54 продовжувати виконувати вимоги його чинної редакції.

Нагадаємо, КП «Чернівецьке тролейбусне управління» придбало вісім тролейбусів «Дніпро Т-203» і зіткнулося з проблемою як подолати ними залізничні переїзди під час обслуговування маршруту від Чернівців до найближчого населеного пункту. Згідно з п. 2. 22 Наказу Мінінфраструктури України від 26.01.2007 № 54 «Про затвердження інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів», не допускається відкриття трамвайного і тролейбусного руху на залізничних переїздах, що експлуатуються.

photo_1


На головну сторінку

Оновлено 03.03.2020

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69