Новини

«ДНІПРО Т-203» – МОЖЛИВО ПЕРШИЙ ТРОЛЕЙБУС, ЯКИЙ ПОДОЛАЄ УКРАЇНСЬКІ ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕЇЗДИ


Дніпро T-203

До 20 км у повному завантаженні (100-107 чол.) в режимі автономного ходу (без контакту з дротами) може проїхати тролейбус «Дніпро Т-203», виготовлений на заводі МАЗ і зібраний на Південному машинобудівному заводі в місті Дніпро. Вісім таких тролейбусів придбало КП «Чернівецьке тролейбусне управління» і наразі зіткнулося з проблемою як подолати ними залізничні переїзди під час обслуговування маршруту Чернівців до найближчого населеного пункту. Згідно з п. 2. 22 Наказу Мінінфраструктури України від 26.01.2007 № 54 «Про затвердження інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів», не допускається відкриття трамвайного і тролейбусного руху на залізничних переїздах, що експлуатуються.

Тож 12 лютого на виробничу нараду в Міністерстві інфраструктури України зібралися фахівці від Директоратів автомобільного транспорту та безпеки на транспорті, ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та ДП «ДерждорНДІ».

Владислав ЖУРАВЕЛЬ, заступник зав. відділу пасажирських та вантажних перевезень ДП «ДержавтотрансНДІпроект», розповів, що зазвичай режим автономного ходу тролейбусів застосовується лише для безконтактного переїзду з однієї вулиці з контактної мережею на другу, та надав пропозицію більш детально ознайомитись із технічними характеристиками даної моделі транспортного засобу. Це дасть змогу прийняти відповідне рішення стосовно внесення змін до нормативних документів, які регулюють використання трамваїв і тролейбусів на маршрутах загального користування.

За результатами наради було вирішено найближчим часом провести додаткову виробничу зустріч із представниками заводів-виготівників таких транспортних засобів в Україні, отримати від них детальне роз’яснення щодо особливостей конструкцій і технічних характеристик «Дніпро Т-203», зокрема умов і часу їх автономного використання, ступеню захисту електронного обладнання, вмонтованого в дах цих тролейбусів, від впливу дії великих (відмінних від штатних) електромагнітних полів під час перетину залізничних переїздів.

Після цього прийняти остаточне рішення: чи зробити виняток і тролейбус «Дніпро Т-203» у режимі автономного ходу прирівняти до автобуса, чи внести роз’яснення до п. 2. 22 Наказу Мінінфраструктури України від 26.01.2007 № 54 із посиланням на технічні характеристики тролейбусів, які мають змогу перетинати діючі залізничні переїзди.


На головну сторінку

Оновлено 14.02.2020

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69