Новини

ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА УКРАЇНИ: ОНЛАЙН-ПРИВІТАННЯ23 жовтня 2020 року в Інституті відбулися онлайн-урочистості з приводу подвійного свята – 90-річчя ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та Дня автомобіліста і дорожника України!

Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор ДП «ДержавтотрансНДІпроект» Віктор ГОРИЦЬКИЙ привітав усіх співробітників із такими значущими святами для колективу. Він коротко презентував яскраві сторінки з історії Інституту, не оминув його найвизначніших керівників, розповів про цілі та перспективи розвитку підприємства у майбутньому.

Начальник відділу кадрів Юрій ФЕДОРОВ зачитав чималий перелік фахівців, яких відзначили дипломами та грамотами Міністерства інфраструктури України та ДП «ДержавтотрансНДІпроект».

Алла НОВІКОВА, доктор економічних наук, заступниця директора з наукової роботи привітала колег із подвійним святом, побажала усім єдності, сил та міцного здоров’я на нові звершення та відкриття.

Дуже особисте та щире привітання пролунало від Віктора УСТИМЕНКА, заступника завідувача лабораторії дослідження використання палив та екології. Він розповів про талановитих колег, з якими пройшов пліч-о-пліч чималий трудовий шлях.

А наостанок, додамо гарячі привітання від Ніни ЛОГВІНОЇ, колишньої завідувачки планово-економічного відділу.

Вітаємо усіх автомобілістів і дорожників із прийдешнім професійним святом! Здоров’я й талану, натхнення й радості, миру та злагоди вам!

Запис привітань можна переглянути на нашому YouTube-каналі: https://youtu.be/POWHobUXfTk


Оновлено 23.10.2020

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69