Перевірка ТЗ міжнародних перевізників

Перевірка транспортних засобів міжнародних перевізників на відповідність вимогам Резолюцій Європейської Конференції Міністрів транспорту


ДО УВАГИ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ!!!

У зв’язку із введенням на території Київської області режиму надзвичайної ситуації
спричинену коронавірусом COVID-19 та проведенням карантинних заходів, з
19.03.2020 тимчасово припиняється робота випробувальної лабораторії
ДП «ДержавтотрансНДІпроект» на виробничій базі в с. Копилів (вул. Миру 4Б,
с. Копилів, Київська область). ДП «ДержавтотрансНДІпроект» рекомендує
подавати КТЗ для перевірки відповідності вимогам ЄКМТ щодо придатності до
експлуатації та проведення Міжнародного технічного огляду до регіональних
випробувальних лабораторій,
що знаходяться найближче до місця реєстрації КТЗ.

Сертифікати можна буде отримати через тиждень у регіональній лабораторії, де
проведено перевірку КТЗ, або від ДП «ДержавтотрансНДІпроект» за допомогою
будь-якої кур’єрської служби доставки (вид послуги «адреса-адреса»).
Дякуємо за розуміння!

     Стислий опис суті (процесу) надання послуги:
     Сертифікація вантажних автомобілів та сідельних тягачів категорій N2, N3 з рівнем екологічної безпеки не нижче ЄВРО-2 та вантажних причепів (напівпричепів) категорій О3, О4, які використовуються для міжнародних комерційних вантажних перевезень за багатосторонніми дозволами ЄКМТ та іншими двосторонніми дозволами, які в частині вимог до транспортних засобів посилаються на Резолюції ЄКМТ.

     Для проведення перевірки транспортний засіб повинен бути поданий у одну з регіональних випробувальних лабораторій лабораторій Атестаційної служби України (АС).
     Перед подачею транспортного засобу на випробування для одержання сертифіката відповідності вимогам придатності до експлуатації (термін дії – один рік від дати проходження перевірки), власник цього засобу повинен заздалегідь одержати у виробника або його офіційного представника в Україні сертифікат стосовно вимог щодо шуму, викидів забруднюючих речовин та вимог безпеки для вантажного автомобіля (сідельного тягача) та сертифікат відповідності вимогам безпечності причепа (напівпричепа)(чинні протягом всього терміну експлуатації транспортного засобу і не потребують поновлення).

     Для замовлення послуги власник подає Заяву факсом до АС за телефоном (044)455-67-74; (044)201-08-87 чи електронною поштою info@insat.org.ua. На підставі заяви співробітник АС реєструє рахунок-фактуру або договір (залежно від річних обсягів перевірок) і відправляє його на електронну адресу замовника. У випадку укладання договору, водій по прибутті автомобіля на випробування передає в АС ДП „ДержавтотрансНДІпроект” два примірники договору та акту виконаних робіт, підписаних і скріплених печатками суб’єкта господарювання.
     Реквізити договору чи рахунка-фактури повинні бути точно описані у платіжному дорученні (призначення платежу), інакше ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" лишає за собою право на невизнання платежу.
     Замовники отримують сертифікати ЄКМТ та/або МСТО в офісному приміщенні на першому поверсі ДП «ДержавтотрансНДІпроект (працює за принципом «єдиного вікна»), на випробувальній базі в с. Копилів (вул. Миру, 4 Б, с. Копилів, Макарівський р-н, Київська обл.), у регіональному випробувальному центрі, де попередньо було проведено перевірку ТЗ або за допомогою будь-якої кур’єрської служби доставки (вид послуги «адреса-адреса»).

     Вартість оцінювання результатів перевірки субпідрядною ВЛ придатності КТЗ до експлуатації, відповідності документації на КТЗ, дотримання ВЛ технології перевірки КТЗ та оформлення сертифікату ЄКМТ щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 390,00 грн. (з урахуванням ПДВ).
     Вартість перевірки конструкції і технічного стану одного автопоїзда на випробувальній базі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» (с. Копилів, 45-й кілометр траси Київ-Житомир), перевірки документації на КТЗ з оформленням двох сертифікатів ЄКМТ щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 1458,00 грн. (з урахуванням ПДВ).
     Вартість перевірки одного вантажного автомобіля (сідельного тягача) окремо від причепа (напівпричепа) на випробувальній базі в с. Копилів, перевірки документації на КТЗ та оформлення одного сертифіката ЄКМТ щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 804,00 грн. (з урахуванням ПДВ).
     Вартість перевірки одного причепа (напівпричепа) окремо від вантажного автомобіля (сідельного тягача) на випробувальній базі в с. Копилів, перевірки документації на КТЗ та оформлення одного сертифіката щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 654,00 грн. (з урахуванням ПДВ).
     ВАЖЛИВО: Оплата зараховується тільки від платника, зазначеного в платіжному документі. Оплати від будь-яких інших юридичних або фізичних осіб визнаються помилковими!

     Перелік основних нормативних документів, які є основою надання послуги:
     - Резолюція ITF/IRU(2014) «Багатостороння квота ЄКМТ. Настанова користувача»;
     - Директива 2009/40/ЄС з останніми змінами відповідно до Директиви 2010/48/ЄС;
     - Стандарт Підприємства СТП 10-0306:2017;

     Інформація щодо послуги:
     - Перелік вимог до КТЗ – розділи 9, 10, 11 Резолюції ITF/IRU(2014);
     - Документи, які повинні знаходитися на борту вантажного автомобіля – Вступ до Резолюції ITF/IRU(2014);
     - Зразки сертифікатів: додатки 4, 5, 6 і Доповнення Резолюції ITF/IRU(2014).

    Структурні підрозділи, які надають послугу:
    - Орган з інспектування ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" ( Атестат акредитації від 19.19.2019 №70025 тип А, Сфера акредитації від 19.09.2019 №70025)
    - Лабораторія випробувань та діагностики дорожніх транспортних засобів
    - Лабораторія дослідження використання палив та екології


На головну сторінкуОновлено 01.01.2020

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ