Обов’язковий технічний контроль


    Стислий опис суті (процесу) надання послуги:

     ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" уповноважений проводити перевірку технічного стану транспортних засобів всіх категорій (легкові та вантажні автомобілі, автобуси, причепи та напівпричепи, мототехніка) під час обов’язкового технічного контролю, за результатами якої встановлюється їх придатність до експлуатації або неможливість експлуатації, відповідно до Постанови КМУ "Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу" від 30.01.2012 р. №137 зі змінами.

    Для проходження перевірки технічного стану транспортних засобів під час ОТК необхідно:

     Обов’язковий технічний контроль транспортного засобу проводиться після здійснення його зовнішнього огляду з метою ідентифікації транспортного засобу, звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків транспортного засобу з даними реєстраційних документів, встановлення комплектності.

     У разі невідповідності ідентифікаційних номерів та (або) номерних знаків даним реєстраційних документів транспортного засобу обов’язковий технічний контроль не проводиться.

      Попередження: ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" здійснює фото - та відеофіксацію процесу проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу!

     У разі позитивного результату після проведення ОТК транспортного засобу замовникові видається протокол перевірки технічного стану із самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації (після введення таких міток в обіг).

     У разі негативного результату або невідповідності даних у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу даним ідентифікації транспортного засобу складається акт невідповідності технічного стану транспортного засобу.

    Структурні підрозділи, які надають послугу:     Шаблони документів, необхідних у процесі надання послуги:
На головну сторінкуОновлено 13.08.2019