Оцінювання ефективності діяльності транспортно-дорожнього комплексу України...

Оцінювання ефективності діяльності транспортно-дорожнього комплексу України та розробляння проектів концепцій, програм його розвитку і реформування; прогнозування розвитку транспортно-дорожнього комплексу України за напрямами діяльності.


     Стислий опис суті надання послуги:
     Відділ здійснює дослідження та розробляє проекти концепцій, програм розвитку автомобільного транспорту та приймає участь у розробленні стратегічних документів розвитку транспортно-дорожнього комплексу України.

     Наші останні проекти:
     - Проект Стратегічного плану розвитку автомобільного транспорту на період до 2020 (розміщено у Розділі „Проекти”)
     - Розроблення Концепції та участь у розробці Державної цільової економічної програми розвитку автомобільного транспорту на період до 2015.
     - Розробити транспортну політику України та стратегію інтеграції національної транспортної системи у Транс’європейську транспортну мережу міжнародних транспортних коридорів.
     - Провести дослідження та розробити рекомендації щодо формування єдиного квитка на основі створення наскрізних тарифів та порядку взаєморозрахунків за них під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу 2012 року “Євро-2012”

    Структурні підрозділи, які надають послугу:
    - Відділ економіки автомобільного транспорту


На головну сторінкуОновлено 07.09.2018

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ