ПЕРЕВІРКА ТЗ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ


Перевірка транспортних засобів міжнародних перевізників на відповідність вимогам Резолюцій Європейської Конференції Міністрів транспорту

ДО УВАГИ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ !!!

У зв’язку із введенням на території Київської області режиму надзвичайної ситуації спричинену коронавірусом COVID-19 та проведенням карантинних заходів ДП «ДержавтотрансНДІпроект» повідомляє:


Змінено порядок прийому заявок на проведення перевірки відповідності конструкції і технічного стану КТЗ вимогам Настанови ЄКМТ на випробувальній дільниці в с. Копилів, детальніше:

Інформацію стосовно вказаних змін можна отримати по телефону: (044) 455-67-74 або (044) 201-08-87. Також Ви можете надіслати заяву на такі електронні адреси: iyanko@insat.org.ua; scherednichenko@insat.org.ua; ynebo@insat.org.ua.

До заяви додаються скан-копії таких документів:

 • - свідоцтво про реєстрацію КТЗ;
 • - сертифікат виробника КТЗ щодо екологічного класу та відповідності вимогам безпеки на вантажний автомобіль (сідельний тягач);
 • - сертифікат виробника КТЗ відповідності вимогам безпечності на причіп (напівпричіп);
 • - сертифікат виробника КТЗ відповідності вимогам безпечності на причіп (напівпричіп).

З поданих заявок, формується черга по списку на конкретний день та конкретний час. Такий СПИСОК розміщується на сайті ДП «ДержавтотрансНДІпроект». Важливо: Перевірка КТЗ здійснюється при наявності не менше 10 автопоїздів в день відповідно до списку, при меншій кількості, роботи на випробувальній дільниці в с. Копилів проводитись не будуть.


З урахуванням існуючої розгалуженої мережі випробувальних лабораторій та кількості отриманих заяв щодо можливої співпраці з залучення додаткових випробувальних лабораторій до субпідряду в сфері перевірки КТЗ міжнародних перевізників за вимогами Настанови ЄКМТ розгляд документів щодо залучення нових субпідрядних випробувальних лабораторій тимчасово призупинено.


Стислий опис суті (процесу) надання послуги:

Сертифікація вантажних автомобілів та сідельних тягачів категорій N2, N3 з рівнем екологічної безпеки не нижче ЄВРО-2 та вантажних причепів (напівпричепів) категорій О3, О4, які використовуються для міжнародних комерційних вантажних перевезень за багатосторонніми дозволами ЄКМТ та іншими двосторонніми дозволами, які в частині вимог до транспортних засобів посилаються на Резолюції ЄКМТ.

Для проведення перевірки транспортний засіб повинен бути поданий у одну з регіональних випробувальних лабораторій Атестаційної служби України (АС). Перед подачею транспортного засобу на випробування для одержання сертифіката відповідності вимогам придатності до експлуатації (термін дії – один рік від дати проходження перевірки), власник цього засобу повинен заздалегідь одержати у виробника або його офіційного представника в Україні сертифікат стосовно вимог щодо шуму, викидів забруднюючих речовин та вимог безпеки для вантажного автомобіля (сідельного тягача) та сертифікат відповідності вимогам безпечності причепа (напівпричепа)(чинні протягом всього терміну експлуатації транспортного засобу і не потребують поновлення).

Для замовлення послуги власник подає Заяву факсом до АС за телефоном (044) 455-67-74; (044) 201-08-87 чи електронною поштою as@insat.org.ua. На підставі заяви співробітник АС реєструє рахунок-фактуру або договір (залежно від річних обсягів перевірок) і відправляє його на електронну адресу замовника. У випадку укладання договору, водій по прибутті автомобіля на випробування передає в АС ДП „ДержавтотрансНДІпроект” два примірники договору та акту виконаних робіт, підписаних і скріплених печатками суб’єкта господарювання.

Реквізити договору чи рахунка-фактури повинні бути точно описані у платіжному дорученні (призначення платежу), інакше ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" лишає за собою право на невизнання платежу.

Замовники отримують сертифікати ЄКМТ та/або МСТО в офісному приміщенні на першому поверсі ДП «ДержавтотрансНДІпроект (працює за принципом «єдиного вікна»), на випробувальній базі в с. Копилів (вул. Миру, 4 Б, с. Копилів, Бучанський р-н, Київська обл.), у регіональному випробувальному центрі, де попередньо було проведено перевірку ТЗ або за допомогою будь-якої кур’єрської служби доставки (вид послуги «адреса-адреса»).

 • Вартість оцінювання результатів перевірки субпідрядною ВЛ придатності КТЗ до експлуатації, відповідності документації на КТЗ, дотримання ВЛ технології перевірки КТЗ та оформлення сертифікату ЄКМТ щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 408,00 грн. (з урахуванням ПДВ).
 • Вартість перевірки конструкції і технічного стану одного автопоїзда на випробувальній базі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» (с. Копилів, 45-й кілометр траси Київ-Житомир), перевірки документації на КТЗ з оформленням двох сертифікатів ЄКМТ щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 1536,00 грн. (з урахуванням ПДВ).
 • Вартість перевірки одного вантажного автомобіля (сідельного тягача) окремо від причепа (напівпричепа) на випробувальній базі в с. Копилів, перевірки документації на КТЗ та оформлення одного сертифіката ЄКМТ щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 846,00 грн. (з урахуванням ПДВ).
 • Вартість перевірки одного причепа (напівпричепа) окремо від вантажного автомобіля (сідельного тягача) на випробувальній базі в с. Копилів, перевірки документації на КТЗ та оформлення одного сертифіката щодо придатності КТЗ до експлуатації становить 690,00 грн. (з урахуванням ПДВ).

ВАЖЛИВО: Оплата зараховується тільки від платника, зазначеного в платіжному документі. Оплати від будь-яких інших юридичних або фізичних осіб визнаються помилковими!

Перелік основних нормативних документів, які є основою надання послуги:

Інформація щодо послуги:

 • Перелік вимог до КТЗ – розділи 9, 10, 11 Резолюції ITF/IRU(2014);
 • Документи, які повинні знаходитися на борту вантажного автомобіля – Вступ до Резолюції ITF/IRU(2014);
 • Зразки сертифікатів: додатки 4, 5, 6 і Доповнення Резолюції ITF/IRU(2014).

Структурні підрозділи, які надають послугу:


На головну сторінку


Оновлено 28.03.2024