ВАЖЛИВО!Наказом Міністерства інфраструктури України від 24.01.2012 № 36 затверджено важливі зміни до нормативного документу (НД) "Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті" (що призначений для підприємств, організацій та установ (суб’єктів господарювання), що діють на території України і експлуатують автомобілі), які набирають чинності з 01.03.2012.

Нова (третя) редакція НД суттєво доповнена і доопрацьована з урахуванням досвіду розрахунків суб’єктами господарювання нормативних витрат палива в експлуатації і досліджень паливної економічності автомобілів в різних умовах, містить переглянуту методологію нормування, вдосконалену систему коригування нормативних витрат палива залежно від умов експлуатації автомобілів та обладнання.

Нова система більш точно враховує сучасні умови експлуатації транспорту, наприклад, транспортування в містах з ускладненим рухом (зокрема у заторах), поїздки на короткі відстані тощо.

У нову редакцію НД увійшли нові постійні базові лінійні норми витрати палива на 349 сучасних моделей (модифікацій) автомобілів, що успішно пройшли апробацію в Україні.

Відповідні коментарі можна отримати у розробника нормативного документу – ДП «ДержавтотрансНДІпроект» за адресою 03113, м. Київ, пр. Перемоги, 57 (www.insat.org.ua, E-mail: fn@insat.org.ua).

Також в ДП «ДержавтотрансНДІпроект» можна замовити (E-mail: fn@insat.org.ua, тел. (044) 201-08-09) кольорове друковане видання нової редакції "Норм витрат палива..." (із доповненням – коментарями та рекомендаціями щодо проведення суб‘єктами господарювання розрахунків нормативних витрат палива в експлуатації).

Форма заявки додається у файлі "форма заявки на печатные издания".

Детальніше
На головну сторінку


Оновлено 01.05.2021