Середня вартість робіт, які виконуються відділом пасажирських та вантажних перевезень за відповідними напрямками.


1. З проведення робіт по сертифікації послуг пасажирського автомобільного транспорту без урахування технічного нагляду - 12700 грн. з ПДВ (витрати на відрядження у разі потреби розраховуються у кожному окремому випадку);

  • 1.1. окремо за проведення робіт з технічного нагляду за сертифікованими послуг пасажирського автомобільного транспорту - 6500 грн. з ПДВ (витрати на відрядження у разі потреби розраховуються у кожному окремому випадку).

2. Вартість робіт для організаторів перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міських, приміських, міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування розраховується окремо в залежності від тематики, обсягу та термінів виконання робіт та з урахуванням потреби виїзду співробітників ВПВП у відрядження або без потреби.

3. Вартість робіт з проведення дослідження перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування шляхом обстеження пасажиропотоку, розраховується окремо для кожного автобусного маршруту, враховуючи такі показники, як кількість оборотних рейсів, кількість автобусів, кількість зупинок на маршруті та ін. У разі потреби виїзду фахівців у відрядження для проведення обстеження пасажиропотоку до вартості робіт додається вартість відрядження, а саме: вартість квитків на потяг в обидві сторони, вартість проживання в готелі та добові на кожного фахівця.

4. Вартість робіт з розроблення паспорту автобусного маршруту визначається у залежності від довжини конкретного автобусного маршруту у межах від 4000 грн. до 15000 грн. з ПДВ.

5. Вартість робіт з проведення добровільної сертифікації автобуса, що знаходиться в експлуатації в Україні показникам, зазначеним у заяві замовника, залежить від класу, категорії та наявної документації на конкретний транспортний засіб та складає:

  • 5.1. без проведення випробувань транспортного засобу до 1308 грн. з ПДВ.
  • 5.2. з проведенням випробувань транспортного засобу від 8414 грн. до 10292 грн. (витрати на відрядження у разі потреби розраховуються у кожному окремому випадку).

Орієнтовну розрахункову вартість робіт, з урахуванням особливостей замовленої роботи, можна дізнатися за телефонами:

Контактна інформація :

тел: (044) 201-08-85
Інформація наведена станом на 29.01.2020.


На головну сторінку


Оновлено 06.05.2021