АНТИКОРУПЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

З метою належної організації антикорупційної роботи у ДП "ДержавтотрансНДІпроект" та у відповідності до вимог антикорупційного законодавства наказом ДП «ДержавтотрансНДІпроект» від 17.03.2021 №32 було затверджено Антикорупційну програму ДП "ДержавтотрансНДІпроект".

Одним із основних напрямів у сфері запобігання корупції на підприємстві є виявлення корупційних ризиків, які можуть мати місце в діяльності, а також усунення умов та причин їх виникнення.

У разі, коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ДП "ДержавтотрансНДІпроект" за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про це електронною поштою на адресу: ysnigur@insat.org.ua, за тел. +38 (044) 201-08-99, залишити повідомлення у скриньці для повідомлень про корупцію, яка розміщена в холі будівлі ДП "ДержавтотрансНДІпроект" або заповнити форму.

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Інформацію можна також подати анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику. Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом підприємства як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування згідно із Законом України "Про запобігання корупції".

Також можна особисто звернутися до завідувача сектору з питань запобігання корупції Снігур Юлії Василівни:

Графік прийому:

м. Київ, пр. Перемоги, 57., каб. 1313
Пн-Чт: 8:30 – 17:15, Пт: 8:30 – 16:00


Попередження про систему відеоспостереження

НОВИНИ РОЗДІЛУ


На головну сторінку


Оновлено 17.01.2023