НОВИНИ



ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «ФАКУЛЬТЕТ МАЙБУТНЬОГО: ОСВІТА, ПАРТНЕРСТВО, ІННОВАЦІЇ»

Сьогодні, 24 червня, керівник ДП «ДержавтотрансНДІпроект» Володимир СОЦЬКИЙ і начальник центру ЦНД КТП, д.т.н., доцент Роман СИМОНЕНКО долучились до круглого столу «Факультет майбутнього: освіта, партнерство, інновації». Захід було організовано з нагоди 20-річчя факультету транспортних та інформаційних технологій Національного транспортного університету.

Його мета – підбиття підсумків багаторічної співпраці факультету з представниками успішних профільних підприємств, завдяки якій вдається впроваджувати сучасні технології в освітній процес.

Цей ювілей – це симбіоз професіоналізму викладачів, наполегливої праці співробітників, ініціативи талановитої молоді, завдяки якому сьогодні факультет бере активну участь у міжнародному науковому та навчальному співробітництві
в межах всеукраїнських і міжнародних проєктів.

Щиро бажаємо продовжувати залишатися центром знань,
інновацій та професійного зростання.

Зичимо колективу і випускникам факультету транспортних та інформаційних технологій міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, нових досягнень задля добробуту й розквіту України.

З повагою – колектив ДП "ДержавтотрансНДІпроект"

На головну сторінку

Оновлено 26.06.2026

Viber Chat Button