Орган з сертифікації дорожніх транспортних засобів та систем управління якістю


1. ДП «ДержавтотрансНДІпроект» акредитоване відповідно до законодавства України і нотифіковане ООН в рамках Женевської Угоди 1958 року. Наказом Мінінфраструктури України від 01.03.2013 № 126 ДП «ДержавтотрансНДІпроект», як уповноваженому органу затвердження типу, доручено забезпечити видачу сертифікатів затвердження типу згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 738.

2. ДП «ДержавтотрансНДІпроект», відповідно до вимог Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання виконує роботи:

  • затвердження типу та видача сертифікатів типу транспортного засобу або обладнання, конструкція яких відповідає вимогам технічних приписів;
  • затвердження індивідуальне та видача сертифікатів відповідності на кожний новий транспортний засіб або партію обладнання, які відповідають вимогам єдиних технічних приписів, але відповідність типу яких не підтверджена сертифікатом типу транспортного засобу або обладнання, а також на транспортні засоби, що були у користуванні.

3. Об'єктами сертифікації є:

  • автомобілі пасажирські, вантажні (категорій М1, N), нові й такі, що були у користуванні;
  • автобуси та тролейбуси (категорій М2, М3), нові й такі, що були у користуванні;
  • причепи та напівпричепи (категорій О1-О4), нові й такі, що були у користуванні;
  • мопеди, мотоцикли, моторолери, мототрицикли, мотоквадроцикли (категорій L1-L7) нові й такі, що були у користуванні;
  • двигуни з іскровим запалюванням, дизелі, деталі циліндро-поршневої групи та газорозподільчого механізму, елементи системи живлення та випускної системи двигунів внутрішнього згоряння, сидіння пасажирські автобусів, тягово- та сідельно-зчіпне обладнання, елементи підвіски і рульового приводу, колеса, елементи системи запалювання, прилади зовнішні світлові, скло, вузли та деталі гальмівних систем, шини пневматичні тощо.

Структурні підрозділи, які надають послугу:


На головну сторінку


Оновлено 07.07.2021