Науково-технічна експертиза


Для отримання інформаційного листа необхідно:

  • подати заяву на проведення науково-технічної експертизи ( заява для рухомої техніки ). Заява подається на електронну пошту або eco@insat.org.ua чи поштою на адресу: 03113, м. Київ, просп. Перемоги, 57);
  • надати копію (фото) свідоцтва про реєстрацію (техпаспорт, тайтл тощо), фото VIN та всіх заводських табличок на автомобілі, сертифікати відповідності інших держав, інші документи (за наявності);
  • оплатити роботи з науково-технічної експертизи згідно з наданим рахунком (для оперативного початку робіт рекомендовано направити на електрону пошту квитанцію про оплату).

За результатами науково-технічної експертизи Виконавець направляє на електрону пошту Замовника сканований інформаційний лист, який може бути використаний для митного оформлення (за потреби паперовий варіант надсилається на поштову адресу).

За консультаціями та роз'ясненнями щодо порядку надання послуги та стану виконання робіт звертатися за тел: 201-08-63 або e-mail: fuelndi@gmail.com.

Увага! Попередження: Під час звернень замовників телефоном здійснюється запис телефонних розмов, а на території ДП "ДержавтотрансНДІпроект" ведеться відеоспостереження!


На головну сторінку


Оновлено 21.07.2021 Колобов К.С.