КАРТКИ ДЛЯ ЦИФРОВИХ ТАХОГРАФІВ

Контакти: багатоканальний безкоштовний номер телефону 0-800-310-352

Telegram: (050) 403-92-11, E-mail: tacho@insat.org.ua


КАРТКА МАЙСТЕРНІ


Картка майстерні – це картка цифрового тахографа із вбудованою мікросхемою, яка видається суб'єктам господарювання, що виконують передбачені ЄУТР функції майстерні або механіка та внесені до переліку суб'єктів господарювання, що здійснюють установлення та технічне обслуговування контрольних пристроїв (тахографів) у транспортних засобах, затвердженого Компетентним органом.

Користувачем картки майстерні (зазначеним в п.1.4 Заяви на видання картки) може бути особа, що на момент подання заяви не має діючої картки водія / підприємства / контролера та внесена в Перелік суб'єктів господарювання, що здійснюють установлення та технічне обслуговування контрольних пристроїв (тахографів) в автомобільних засобах.

Виробник транспортних засобів, які відповідно до чинного законодавства повинні бути обладнані тахографами, може отримати картку майстерні (для виконання робіт з установлення тахографів на ТЗ та їх активації), а також картку підприємства (в разі виконання перевезень, пов’язаних з його виробничими потребами власними або орендованими ТЗ).

ВАЖЛИВО! Шановні замовники карток майстерні, звертаємо Вашу увагу на те, що картка містить персональні дані користувача картки (фізичної особи, зазначеної в п.1.4 Заяви на видання картки). Згідно з нормою п. 6 Закону України "Про захист персональних даних" № 2297-VI від 01.06.2010: "Не допускається обробка даних про фізичну особу без її згоди, крім випадків, визначених законом...". Просимо усіх замовників карток для цифрових тахографів особисто оформляти Заяви на видачу або оновлення карток для цифрових тахографів!

ДП «ДержавтотрансНДІпроект» не співпрацює з жодним з посередників!

Роздрукуйте бланк заяви (в форматі DOC, в форматі PDF) ОБОВ'ЯЗКОВО на одному аркуші паперу З ДВОХ СТОРІН.

Заповніть бланк заяви (з урахуванням мети – отримання першої картки, заміна або оновлення картки).

Зразок заповнення заяви: форматі PDF.

Розпишіться на Заяві в трьох місцях:

  • в рамці (не виходити за межі рамки);
  • 2 підписи на зворотній стороні Заяви, в п.4 .

Зробіть копії наступних документів

  • Установчих документів суб’єкта господарювання;
  • Документів, що підтверджують наявність трудових відносин між суб’єктом господарювання та користувачем картки;
  • Паспорта громадянина України (стор. 1, 2 і реєстрація) або ID-картки (з обох сторін і витяг з єдиного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання) користувача картки;
  • Національного посвідчення водія (у разі написання прізвища та імені латиницею з національного посвідчення водія).

Заповнену Заяву та копії вказаних документів можна надіслати Укрпоштою або іншою поштою (бажано, з описом та можливістю відслідкувати дату отримання ДП «ДержавтотрансНДІпроект» поштового відправлення) на адресу: ДП «ДержавтотрансНДІпроект», зазначену у контактах.


На головну сторінку


Оновлено 12.06.2023