ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОНТРОЛЬ


Стислий опис суті (процесу) надання послуги:

ДП "ДержавтотрансНДІпроект" уповноважений проводити перевірку технічного стану транспортних засобів всіх категорій (легкові та вантажні автомобілі, автобуси, причепи та напівпричепи, мототехніка) під час обов’язкового технічного контролю, за результатами якої встановлюється їх придатність до експлуатації або неможливість експлуатації, відповідно до Постанови КМУ "Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу" від 30.01.2012 р. №137 зі змінами.

Для проходження перевірки технічного стану транспортних засобів під час ОТК необхідно:
  • подати заяву про проведення робіт з обов’язкового технічного контролю транспортного засобу (за адресою: просп.Берестейський,57, кім.204 (тел. (044)201-08-19) або направити її на e-mail: otk@insat.org.ua;
  • надати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу (у разі подання документів уповноваженою особою така особа, крім документа, що зазначений в цьому абзаці, пред’являє виконавцю документ, що підтверджує її повноваження);
  • оплатити роботи з ОТК ЗАВАНТАЖИТИ ТАБЛИЦЮ ЦІН
  • подати на перевірку до ДП "ДержавтотрансНДІпроект" (м.Київ, просп.Берестейський, буд. 57) повністю укомплектований транспортний засіб, заправлений експлуатаційними рідинами (згідно з експлуатаційною документацією виробника) та без нашарувань бруду, що може вплинути на результати перевірки його технічного стану.

УВАГА! Прийом заявок для проведення ОТК на поточний робочий день проводиться до 12:00

Обов’язковий технічний контроль транспортного засобу проводиться після здійснення його зовнішнього огляду з метою ідентифікації транспортного засобу, звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків транспортного засобу з даними реєстраційних документів, встановлення комплектності.

У разі позитивного результату після проведення ОТК транспортного засобу замовникові видається паперова копія протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу.

Попередження: ДП "ДержавтотрансНДІпроект" здійснює фото - та відеофіксацію процесу проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу!

У разі негативного результату або невідповідності даних у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу даним ідентифікації транспортного засобу складається акт невідповідності технічного стану транспортного засобу.

Структурні підрозділи, які надають послугу:
  • Лабораторія активної безпеки транспортних засобів (ЛАБ) - (просп.Берестейський,57, кім.204, тел. (044) 201-08-19, e-mail: otk@insat.org.ua)
Шаблони документів, необхідних у процесі надання послуги:
  • Заява про проведення робіт з обов’язкового технічного контролю транспортного засобу

На головну сторінку


Оновлено 18.01.2024