Поширені запитанняПитання:
Я пригнав автомобіль Рено Кенго з закордону чи можу я його переобладнати в пасажирський з кількістю місць 4 або 6?
Відповідь:
ДП «ДержавтотрансНДІпроект» займається узгодженням переобладнання транспортних засобів в тому числі з вантажного автомобіля в пасажирський. В даному випадку автомобіль Рено Кенго може бути обладнаний як чотирма так, і шістьма пасажирськими місцями. Все залежить від геометричних (колісна база, довжина вантажного приміщення і т.д.) і вагових параметрів автомобіля.

Питання:
Чи можу я після отримання у вас висновка на переобладнання автомобіля поїхати в Бердичів або Житомир для переробки та які документи мені там повинні дати?
Відповідь:
Провести переобладнання власник транспортного засобу може самостійно або замовити цю послугу в іншої організації або приватної особи, але після переобладнання власник повинен звернутись в організацію з оцінки відповідності, яка сертифікована на даний вид послуг, та отримати сертифікат відповідності на переобладнаний транспортний засіб.

Питання:
Які документи потрібно надати для погодження переобладнання?
Відповідь:
Заяву, копію акту огляду транспортного засобу виданого Центом надання послуг і копію «Свідоцтва про реєстрацію» (технічного паспорта).У разі необхідності має право запросити додаткові інформацію або документи Більш детально з рекомендованими зразками надання документів можна ознайомитись в розділі «Переобладнання» на сайті www.insat.org.ua

Питання:
Яким чином можна відправити документи на переобладнання мого мікроавтобуса, скільки чекати оформлення висновка?
Відповідь:
Документи можуть бути відправлені на електронну пошту: zayava@insat.org.ua, на факс 201-08-36 та по пошті: проспект Перемоги, 57, м. Київ, 03113, ДП «ДержавтотрансНДІпроект». Термін оформлення документів до 10 робочих днів з моменту підтвердження оплати .

Питання:
Чи можна отримати висновок на переобладнання автобуса поштою?
Відповідь:
Так. При оформленні заяви це необхідно зазначити і вказати індекс та поштову адресу. Документи будуть відправлені рекомендованим листом.

Питання:
У кого дізнатися номер рекомендованого листа, яким відправили висновок на переобладнання?
Відповідь:
Тел. (044) 201-08-31.

Питання:
Скільки коштує висновок на переобладнання автомобіля або мікроавтобуса?
Відповідь:
Вартість висновка визначається в залежності від складності переобладнання. Наразіе в більшості випадків вартість коливається від 720 до 2500 грн.

Питання:
У мене автомобіль ГАЗ-21 Волга я хочу поставити більш сучасний і економічний двигун. Що вибрати?
Відповідь:
Основними критеріями при погодженні переобладнання шляхом заміни двигуна є вага і крутний момент, які не повинні перевищувати 7% від встановлених заводом-виробником двигунів на дану модель автомобіля.

Питання:
Хочу переобладнати вантажний мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter для перевезення пасажирів і роботи на маршруті. Скільки це коштує?
Відповідь:
Відповідно до Порядку реєстрації транспортних засобів (назва скорочена), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 р N 1388, п.9 « До державної реєстрації не допускаються автобуси, що переобладнані з автомобілів, які призначалися для виконання інших функцій, за винятком таких автобусів, зареєстрованих до 1 квітня 2008 року.»

Питання:
Підкажіть, де можна зробити документи про переобладнання автомобіля ЗІЛ-431410? Хочу встановити Д-240 та самоскид ЗІЛ-ММЗ-554.
Відповідь:
Документи щодо погодження можливості переобладнання Вашого транспортного засобу можна отримати в ДП "ДержавтотрансНДІпроект", м. Київ, пр-т Перемоги, 57, тел: (044) 455-69-42. Див. сайт www.insat.org.ua

Питання:
Доброго часу доби! Підкажіть, будь ласка, у мене є VW Transporter T-5 2008 року випуску зареєстрований як вантажівка, я хочу поставити 7 пасажирських місць. Як мені його узаконити після переробки, з чого починати і куди мені звертатися?
Відповідь:
Для того щоб узаконити Ваше переобладнання, Вам потрібно отримати в «Центрі надання послуг» АКТ технічного огляду та подати заявку в ДП «ДержавтотрансНДІпроект». Переробити автомобіль можете на будь-якому СТО, яке робить переобладнання мікроавтобусів, або в індивідуальному порядку. Більш докладно див. на сайті www.insat.org.ua.

Питання:
Доброго дня, в нашій організації на балансі є ГАЗ-3307 зареєстрований як бортовий автомобіль. Ми Хочемо на нього поставити підйомник АП-17А, чи можна це зробити і скільки буде коштувати?
Відповідь:
Можливо. Для цього потрібно подати документи до ДП «ДержавтотрансНДІпроект». Заповнити бланк заяви ( див.на нашому сайті www.insat.org.ua) Додати копію свідоцтва про реєстрацію та копію АКТА технічного огляду. Після подачі документів (e-mail: zayava@insat.org.ua або agladchenko @ insat.org.ua, факс: (044) 201-08-36 або листом за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 57, ДП «ДержавтотрансНДІпроект») щонайменше наступним робочим днем зателефонуйте за номером (044) 455-69-42, 201-08-62. Вам нададуть необхідну інформацію по Вашому переобладнанню.

Питання:
Добрий день. У мене AUDI A6 1995 р.в. об'єм двигуна 2,6 бензин, хочу поставити 2,5 дизель. Чи потрібен дозвіл на зміни в техпаспорті, якщо цей двигун ставився штатно на ці моделі машин
Відповідь:
Дозвіл (погодження переобладнання шляхом заміни двигуна) і перереєстрація автомобіля в Вашому випадку потрібні так як змінюються характеристики двигуна. Для початку необхідно звернутися в МРЕО для отримання АКТА технічного огляду, а потім в інститут ДП «ДержавтотрансНДІпроект» для отримання висновку науково-технічної експертизи.

Питання:
Добрий день, я хочу пригнати Opel Vivaro вантажним і переобладнати його в пасажирський варіант, чи можна це узаконити?
Відповідь:
Так, узаконити це переобладнання можна, для цього потрібно подати необхідні документи в ДП «ДержавтотрансНДІпроект», за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 57, ДП «ДержавтотрансНДІпроект»,тел: (044) 455-69-42. У Вашому випадку можна переобладнати автомобіль до 8 пасажирських місць.

Питання:
У мене ГАЗ-32213 зареєстрований як мікроавтобус 12 місць, категорії D, хочу переобладнати на мікроавтобус з 8 пасажирськими місцями, категорія B. Чи можна це зробити?
Відповідь:
Можна. Для цього потрібно подати необхідні документи в ДП «ДержавтотрансНДІпроект», м. Київ, пр-т Перемоги, 57, тел: (044) 455-69-42, для отримання відповідного висновку науково-технічної експертизи.

На головну сторінку


Оновлено 28.07.2021