ВІДДІЛ НОРМАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВЦ (ВЗЯ)


Підрозділ відповідає за надання таких послуг:

  1. Забезпечення акредитації та підтримування чинності атестата про акредитацію № 201127 Випробувального центру колісних транспортних засобів ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/ІЕС 17025.
  2. Забезпечення акредитації та підтримування чинності атестата про акредитацію № 70025, тип А Органу з інспектування ДП «ДержавтотрансНДІпроект» згідно з вимогами ДСТУ EN ISO/ІЕС 17020.
  3. Впровадження та забезпечення належного використання у акредитованих підрозділах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» програмного продукту для розрахунку обґрунтованого міжкалібрувального інтервалу (МКІ), з автоматизованим формуванням відповідного звіту, для кожного засобу вимірювальної техніки (ЗВТ) і випробувального устатковання з вимірювальними функціями (ВУ).

    Примітка. Програмний продукт розроблено у ВЗЯ і його належне використання гарантовано зменшує річні витрати коштів на калібрування ЗВТ/ВУ.

  4. Проведення за договорами навчання (вартість послуги до 1400 грн.) та надання ліцензійного права (вартість послуги до 4600 грн.) іншим суб’єктам господарювання на використання розробленого у ВЗЯ та захищеного авторським правом ( Свідоцтво від 02.01.2020 № 95120 ) програмного продукту, який призначений для виконання практичних розрахунків та автоматичного оформлення звіту з обґрунтованим МКІ щодо кожного ЗВТ/ВУ.
Контактна інформація:

Керівник відділу: Волков Олександр Федорови
тел: 201-08-63
E-mail: ovolkov@insat.org.ua


На головну сторінку


Оновлено 01.05.2021