Розробка паспорту автобусного маршруту


Стислий опис суті (процесу) надання послуги:

Фахівцями відділу пасажирських перевезень проводиться розробка паспортів міських, приміських, міжміських, міжобласних, а також міжнародних автобусних маршрутів. Паспорт автобусного маршруту розробляється на договірних умовах.

Схема до паспорту автобусного маршруту виготовляється:

  • для міського маршруту - на плані або фрагменті плану міста у вигляді лінії впродовж вулиць, якими прокладено автобусний маршрут. На цій лінії позначаються проміжні зупинки маршруту, місця відстою автобусів, мости, шляхопроводи, наземні пішохідні переходи, аварійно-небезпечні ділянки;
  • для приміського маршруту - на карті або фрагменті карти області з нанесенням лінії шляху проходження маршруту;
  • для міжміського маршруту - на карті або фрагменті карти України з нанесенням лінії шляху проходження маршруту;
  • міжнародного маршруту - на карті або фрагменті карти України та інших країн, які перетинає маршрут, з нанесенням лінії шляху проходження маршруту.
  • Розділ "Характеристика маршруту" подається після схеми маршруту й містить кількісні відомості про маршрут.

На схемах міських маршрутів позначаються назви вулиць, якими проїздить автобус. На схемах приміських та міжміських маршрутів умовними знаками позначаються населені пункти, якими проїздить автобус, без зазначення вулиць та додатково наводяться схеми проїзду через районні та обласні центри, де розкладом руху передбачається заїзд на автостанцію.

Автостанції, автовокзали, пункти відправлення та пункти прибуття за маршрутом відмічаються на схемі із зазначенням їх назв.

На лінії шляху проходження маршруту позначаються проміжні зупинки, мости, шляхопроводи, пункти перетинання кордону.

Оформлений належним чином паспорт автобусного маршруту є головним керівним документом перевізника, дотримання вимог якого забезпечує дотримання основних вимог договору із організатором перевезень, якість і безпеку перевезень на маршруті.

Схема маршруту

Перелік основних нормативних документів, які є основою надання послуги:

Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 р. за № 278 "Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту". Переглянути.

"Порядок організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" зареєстрований у Мін'юсті України 22.06.2004 р. № 759/9358. Переглянути. Переглянути.

Структурні підрозділи які надають послугу:

Шаблони документів, необхідних у процесі надання послуги


На головну сторінку


Оновлено 01.05.2021