Перевірка транспортних засобів міжнародних перевізників на відповідність вимогам настанови ЄКМТ


Для проведення перевірки відповідності транспортний засіб (ТЗ) повинен бути поданий у одну з регіональних субпідрядних випробувальних лабораторій або до випробувальної лабораторії ДП «ДержавтотрансНДІпроект».


Шановні Замовники, для спрощення процесу отримання інформації щодо результатів перевірки Ваших ТЗ та видання і чинності (валідності) виданих сертифікатів ЄКМТ пропонуємо скористатись на-ступними посиланнями:Вартість:

  • Вартість перевірки одного автопоїзда на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» з оформленням двох сертифікатів ЄКМТ становить 3936,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість перевірки одного вантажного автомобіля або сідельного тягача (окремо від причепа або напівпричепа) на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та оформлення одного сертифіката ЄКМТ становить 1998,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість перевірки одного причепа або напівпричепа (окремо від вантажного автомобіля або сідельного тягача) на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та оформлення одного сертифіката ЄКМТ становить 1938,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість оформлення сертифікату ЄКМТ за результатами перевірки КТЗ субпідрядною ВЛ становить 678,00 грн. (з ПДВ).

Телефони:

  • (044) 201 08 87 - питання щодо прийому заяв, виставлення рахунків та формування списку КТЗ на перевірку на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект»;
  • (050) 405 03 24 - питання щодо прийому заяв, виставлення рахунків та оформлення сертифікатів на КТЗ за перевіркою у субпідрядних випробувальних лабораторіях;
  • (050) 405 03 24 - питання щодо оформлення актів виконаних робіт.

Перелік основних нормативних документів, які є основою надання послуги:


На головну сторінку


Оновлено 29.12.2023