Перевірка транспортних засобів міжнародних перевізників на відповідність вимогам настанови ЄКМТ


Для проведення перевірки відповідності транспортний засіб (ТЗ) повинен бути поданий у одну з регіональних субпідрядних випробувальних лабораторій або до випробувальної лабораторії ДП «ДержавтотрансНДІпроект».


У зв’язку зі стрімким збільшенням захворюваності на коронавірус SARS-CoV-2 у м. Києві, повідомляємо, що робота за системою «Єдине вікно», працює тільки для отримання виготовлених сертифікатів придатності до експлуатації ЄКМТ та сертифікатів МСТО. Прийом документів для проходження перевірки відповідності конструкції і технічного стану КТЗ у ДП "ДержавтотрансНДІпроект" відбувається через електронну пошту as@insat.org.ua.
Дозволяється одночасне перебування не більше однієї особи біля вікна, за умови дотримання масочного режиму.Вартість:

  • Вартість перевірки одного автопоїзда на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» з оформленням двох сертифікатів ЄКМТ становить 1776,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість перевірки одного вантажного автомобіля або сідельного тягача (окремо від причепа або напівпричепа) на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та оформлення одного сертифіката ЄКМТ становить 978,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість перевірки одного причепа або напівпричепа (окремо від вантажного автомобіля або сідельного тягача) на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та оформлення одного сертифіката ЄКМТ становить 798,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість оформлення сертифікату ЄКМТ за результатами перевірки КТЗ субпідрядною ВЛ становить 558,00 грн. (з ПДВ).

Телефони:

  • (044) 201 08 87 - питання щодо прийому заяв, виставлення рахунків та формування списку КТЗ на перевірку на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект»;
  • (050) 405 03 24 - питання щодо прийому заяв, виставлення рахунків та оформлення сертифікатів на КТЗ за перевіркою у субпідрядних випробувальних лабораторіях;
  • (050) 405 03 24 - питання щодо оформлення актів виконаних робіт.

Перелік основних нормативних документів, які є основою надання послуги:


На головну сторінку


Оновлено 24.06.2022 Микола НАЗАРЕНКО