Перевірка транспортних засобів міжнародних перевізників на відповідність вимогам настанови ЄКМТ


Для проведення перевірки відповідності транспортний засіб (ТЗ) повинен бути поданий у одну з регіональних субпідрядних випробувальних лабораторій або до випробувальної лабораторії ДП «ДержавтотрансНДІпроект».Вартість:

  • Вартість перевірки одного автопоїзда на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» з оформленням двох сертифікатів ЄКМТ становить 1536,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість перевірки одного вантажного автомобіля або сідельного тягача (окремо від причепа або напівпричепа) на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та оформлення одного сертифіката ЄКМТ становить 846,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість перевірки одного причепа або напівпричепа (окремо від вантажного автомобіля або сідельного тягача) на випробувальних базах ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та оформлення одного сертифіката ЄКМТ становить 690,00 грн. (з ПДВ).
  • Вартість оформлення сертифікату ЄКМТ за результатами перевірки КТЗ субпідрядною ВЛ становить 408,00 грн. (з ПДВ).


З урахуванням існуючої розгалуженої мережі випробувальних лабораторій та кількості отриманих заяв щодо можливої співпраці з залучення додаткових випробувальних лабораторій до субпідряду в сфері перевірки КТЗ міжнародних перевізників за вимогами Настанови ЄКМТ, розгляд документів щодо залучення нових субпідрядних випробувальних лабораторій тимчасово призупинено.
Перелік основних нормативних документів, які є основою надання послуги:На головну сторінку


Оновлено 10.08.2021 Сергій Ковальов