Умови роботи та контактні дані під час дії воєнного стану

НАУКОВО - ВИРОБНИЧА ЛАБОРАТОРІЯ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕКОЛОГІЇ ТРАНСПОРТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ЦЕНТРУ - ТЕХНІЧНОЇ СЛУЖБИ З ВИПРОБУВАНЬ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ


Підрозділ надає наступні послуги:

1. Випробування:
 • 1.1. Випробовування за паливною економічністю, енергетичними та екологічними показниками (включно парникові гази, екологічні норми «Євро») колісних транспортних засобів (далі – КТЗ) усіх категорій, їх двигунів і систем живлення традиційними та альтернативними моторними паливами, систем нейтралізації викидів шкідливих речовин, глушників, інших складових частин та приладдя.
 • 1.2. Визначення викидів забруднювальних речовин КТЗ, що були у користуванні, з метою індивідуального затвердження:
  • згідно з Правилами ООН № 83 (випробовування тип І). Вартість - 16452 грн. Договір приєднання (оферта)
  • згідно з Правилами ООН № 49 (випробування двигуна у складі КТЗ). Вартість - 16374 грн.
Порядок надання послуги

Контакти для консультації та роз'яснення щодо порядку надання послуги або стану виконання робіт - тел: 201-08-63; e-mail: fuelndi@gmail.com

2. Науково-технічна експертиза:
 • 2.1. Науково-технічна експертиза технічних описів (information folders) на типи КТЗ стосовно екологічних, енергетичних показників та енергоефективності КТЗ та/або його двигуна.
 • 2.2. Науково-технічна експертиза щодо можливості визнання відповідності КТЗ, що були у користуванні, альтернативним технічним приписам стосовно викидів забруднюючих речовин, які прийнято еквівалентними екологічним нормам, що діють в Україні, в цілях індивідуального затвердження. Вартість - 2712 грн. Договір приєднання (оферта)
 • 2.3. Науково-технічна експертиза щодо можливості встановлення відповідності автобуса екологічним нормам на момент його виробництва з метою добровільної сертифікації.
 • 2.4. Науково-технічна експертиза документації щодо можливої відповідності екологічним нормам, чинним в Україні, з метою надання інформаційного листа, який може бути використаний для митного оформлення:
Порядок надання послуги

Контакти для консультації та роз'яснення щодо порядку надання послуги або стану виконання робіт - тел: 201-08-83; e-mail: fuelndi@gmail.com

3. Інспектування:

Науково-виробнича лабораторія енергетики та екології транспорту задіяна у наступних процесах інспектування, що виконуються в ДП «ДержавтотрансНДІпроект»:

 • 3.1. Перевіряння (інспектування) КТЗ міжнародних перевізників на відповідність вимогам Резолюцій Європейської Конференції Міністрів транспорту.
 • 3.2. Технічний огляд (інспектування) КТЗ за вимогами Віденської Угоди 1997 року.
 • 3.3. Аналізування і обстеження складу, стану та відповідності законодавству випробувальних лабораторій з метою оцінювання їх як потенційних субпідрядників з виконання перевірок відповідності конструкції і технічного стану КТЗ міжнародних перевізників вимогам настанови Європейської конференції міністрів транспорту ITF/IRU (2014) «EСMT multilateral quota. User guide» (Багатостороння квота ЄКМТ. Настанова користувача).
4. Нормування експлуатаційної витрати палива : Порядок надання послуги

Контакти для консультації та роз'яснення щодо порядку надання послуги або стану виконання робіт - тел: 201-08-13, 201-08-83; e-mail: fuel@insat.org.ua або fuelndi@gmail.com


Контактна інформація:

Завідувач лабораторії: Колобов Костянтин Сергійович
E-mail: kkolobov@insat.org.ua – щодо послуг за усіма розділами і пунктами.

Завідувач сектору - заступник завідувача лабораторії: Бондар Олександр Васильович
тел: 201-08-13, 201-08-83
E-mail: obondar@insat.org.ua – щодо послуг за розділами 1, 2 та 4.

Завідувач сектору: Гора Микола Дмитрович
тел: 201-08-63
E-mail: mgora@insat.org.ua – щодо послуг за розділом 1 та пунктом 2.1 розділу 2.

Завідувач сектору: Бродянський Віктор Миколайович
тел: 201-08-80
E-mail: vbrodyanskyy@insat.org.ua – щодо послуг за розділом 3.


На головну сторінку


Оновлено 01.01.2024